Paslaugos

Konsultacija vietoje dėl rožyno įrengimo, priežiūros

Kaina: 200 Eur Vilniaus, Trakų r. (kitur - pagal atskirą susitarimą). Patariame dėl vietos parinkimo, dirvožemio įruošimo, darbų eigos eiliškumo, rožyno stiliaus pasirinkimo. Nupiešiame ir atsiunčiame rožyno, gėlyno su rožėmis išplanavimo eskizą (ne detalų planą). Patariam į kokias rožių grupes ar rožių selekcininkus orientuotis. Konsultuojame dėl istorinių sodų su rožėmis atkūrimo: kuriuo atveju reikia autentikos, o kur geriau rinktis modernias veisles. Konsultuojame ir dėl t.t. rožių grupių kolekcionavimo. Mūsų specializacija: istorinės rožės ir erškėčiai, tad galime patarti dėl krūmų grupių komponavimo parkuose. 

Nuotolinė konsultacija el.paštu parenkant rožynui konkrečias veisles (privatiems asmenims, landšafto architektams, sodo dizaineriams)

Nuo 50 Eur (50 Eur/val.). Susigaudyti milžiniškoje rožių įvairovėje reikia žinių ir patirties. Kiekvienais metais stebime pasirodančias naujienas, lankome kolekcijas gyvai, išbandome veisles savo rožyne. Iš ilgametės patirties rekomenduojame veisles specifinėms sąlygoms. Patariame ne žiūrėdami į savo katalogą (tai tik ledkalnio viršūnė), o iš viso Europos rožių asortimento (didesniems objektams nerekomenduojame tų veislių, kurias labai sunku gauti).

Rožyno, gėlyno su rožėmis planavimas. Detalus planas (ne su AutoCAD programa).

Nuo 500 Eur. Parenkame rožių veisles ir augalus kaimynus, rekomenduojame kiekius bei suplanuojame vietas rožyne, gėlyne. 

Nesame landšafto architektai, neprojektuojame viso sklypo, kietųjų dangų, apšvietimo ir t.t.

Rožių pasodinimas arba tik rožių išdėliojimas pagal planą: kaina sutartinė.

Reikalingų veislių užsakymas, sukomplektavimas pagal turimą planą, atsisiuntimas iš įvairių Europos medelynų. Kaina sutartinė. Negalioja veislėms, esančioms mūsų kataloge ir medelyne.

Informacinio teksto paruošimas spaudai, stendams. Kaina: 80 Eur/val. 

Priežiūros rekomendacijos 3 metams paruošimas (atsižvelgiant į rožių veisles, regioną ir dirvožemio ypatumus). Kaina: 80 Eur/val. 

Apsilankymo abonementas metams, konsultacija vietoje. Jau įrengtiems rožynams. Trys apsilankymai (pavasaris, vasara, ruduo). Kaina: 300 Eur + kuro išlaidos.

Profesionalus rožyno fotografavimas, ranka pieštas meninis eskizas, atvirukų, albumo gaminimas: kaina sutartinė.

Susisiekite: sibirkos.rozes@gmail.com

Apie mūsų darbus galima paskaityti čia: Mūsų darbai

Paskaita apie rožių istoriją: Dovilės Rylienės paskaita „Istorinių Lietuvos želdynų rožės“ (youtube.com)