Kaip mus rasti

DĖMESIO: mūsų ūkis yra Sibirkos vienkiemyje (kaimas su viena sodyba) netoli Trakų iki kurio NAVIGACIJOS RODO BLOGĄ, mažai važinėjamą kelią.

Birželio mėnesį prekiaujame vietoje:

Penktadieniais 10 -19 val.

Šeštadieniais 10 -17 val.

Atvažiavimas nuo Vilniaus pusės: privažiavus didelį Trakų žiedą prie autobusų stoties, išvažiuoti į kairę link Marijampolės, po kelių šimtų metrų mažoje žiedinėje sankryžoje sukti į dešinę link Vievio. Šiuo keliu (Plomėnų gatvė) pavažiuoti kelis kilometrus, po kaire puse ieškoti Plomėnų ežero (ežeras vos matosi pro medžius, bet yra mėlynas užrašas). Iš karto už ežero sukti į kairę į miškelį. Yra ženklas „dviračių ir pėsčiųjų takas“(jis kelis šimtus metrų sutaps su mūsų keliuku) ir skelbimas "parduodame sklypą". Ir taip dar du kilometrus geriausiai pravažinėtu lauko keliuku (keliukas porą kartų sukasi į kairę) iki mūsų vienkiemio (kelias baigiasi pas mus).

Atvažiavimas nuo Kauno pusės: važiuojant greitkeliu Vilnius-Kaunas, už Vievio sukti į Trakus. Įvažiavus į Trakus ir privažiavus žiedą, iš žiedo išvažiuoti antrame išvažiavime, pavažiavus apie pusę kilometro, pirmos laukymes po dešine gale sukti į dešinę į miškelį. Posūkis yra prieš ežerą, ne už jo. Po kaire yra sodyba. Yra ženklas „dviračių ir pėsčiųjų takas“ (jis kelis šimtus metrų sutaps su mūsų keliuku) skelbimas "parduodame sklypą". Ir taip dar du kilometrai geriausiai pravažinėtu lauko keliuku (keliukas porą kartų sukasi į kairę) iki mūsų vienkiemio (kelias baigiasi pas mus).

Kontaktiniai telefonai:

Dovilė 8659 29741

Mindaugas 8659 44046