2016 m. pavasario katalogas

Priimame išankstinius užsakymus sodinukų plikomis šaknimis pavasario siuntimui. Sodinukus siųsime anksti pavasarį, kai tik išeina įšalas ir augalai dar nepradėję stipriai sprogti. Pavasarį gamta nelaukia ir siuntimo periodas yra trumpesnis nei rudenį. Todėl priimsime ribotą kiekį užsakymų. Jei pavasaris bus ankstyvas - siųsime kovo mėnesį.

Kodėl geriau pirkti rožes plikomis šaknimis: 1. Sodinukai į naują vietą keliauja tiesiai iš dauginimo lauko. Jie patiria tik vieną šoką. Neparduoti sodinukai sodinami į vazonus, tarsi į laikiną tarpinę "stotelę" iki naujų namų ir taip patiria naują stresą prisitaikydami prie augimo sąlygų vazone. Prisitaikymas trunka du mėnesius. 2. Sodinukai plikomis šaknimis yra pigesni, nes jiems nereikia vazonų, spec. substrato, spec. trąšų ir priežiūros. 3. Sodinukai plikomis šaknimis yra "draugiški gamtai", nes nereikia pirkti ir išmesti jums nereikalingų plastikinių vazonų.

Kai vyksta sodinukų siuntimas, pakavimas ir dirbame dauginimo lauke su augalais plikomis šaknimis - vietoje neprekiaujame. Prekybą vietoje, ūkyje, pradėsime nuo gegužės mėnesio antros pusės (dar ptikslinsime, nes viskas priklauso nuo orų). Kai jau bus tinkamos kokybės sodinukai vazonuose (ne plikomis šaknimis).