Vokietijos kompanija W. KORDES "SÖHNE http://www.kordes-rosen.com/ – viena iš pirmaujančių rožių augintojų ir selekcinių kompanijų pasaulyje. Daugelyje šalių šios kompanijos veislės užima didelę rožių rinkos dalį. Lietuvoje jau nuo seno plačiai paplitusios ir mėgiamos Kordes sukurtos rožių veislės.

Mūsų rožynas yra oficialus šios kompanijos atstovas Lietuvoje. Nuo šiol pristatysime naujausias W.Kordes' Söhne rožių veisles, jas išbandysime Lietuvos klimato sąlygomis, taip pat konsultuosime kitus licenzijuotus augintojus.

Kaip šios firmos atstovai nuolat gauname pačias naujausias žinias apie rožių auginimą.

 

                                                                                                                                   

Naujausios Kordes sukurtos ir kruopščiai atrinktos rožių kolekcijos:

Rigo® rožės - Die Rigo® Rosen - tai labai atsparios ligoms ir lengvai prižiūrimos rožės. Prieš 15 metų Kordes selekcijos skyrius susikoncentravo prie labiau atsparių, stiprių ir gausiai žydinčių veislių. Vykdoma labai griežta atranka. Buvo atrinktos tik tos veislės, kurios atsparumu ligoms pranoksta jau žinomas veisles. Visos Rigo® grupės rožės yra gavę ADR apdovanojimus. Tinka viešiems miesto želdiniams. Kolekcijoje 11 veislių.
     

                

Gärtnerfreude®

Gärtnerfreude® 

    Bad Birnbach®      
 
Fortuna®     
   
   

 

Miniatiūrinės sodo rožės - Lilliputs® - Naujoji Lilliputs® karta įrodo, kad miniatiūrinės rožės gali būti tokios pat atsparios ir gausiai žydinčios kaip ir kitos sodo rožės. Keturios veislės jau yra apdovanotos ADR. Jas galima auginti vazonuose, sodinti daugiamečio gėlyno priekyje ar apsodinti gėlyno kraštus. Kolekcijoje 8 veislės.

 

 

Sonnenroschen®          Charmant®

 

Pepita®

 

  
  

Nostalgiškos Pasakų rožės - Märchen® Rosen - Rožės romantiškam sodui. Kolekcijoje 13 veislių.

Rotkäpchen® Gebrüder Grimm®

Lions Rose®  Sangerhäuser Jubiläumsrose®


              
                
Vijoklinės rožės - Kletter® Maxe Šioje kolekcijoje atrinktos sveikiausios ir gražiausios Kordes sukurtos vijoklinės rožės. Kolekcijoje 7 veislės.
                                                                                        

Amadeus® Laguna® 

 

                                           
Eleganza® rožės - Arbatinių Hibridinių rožių žiedai visą XX amžių visus žavėjo savo grožiu ir elegancija. Dabar, kai yra tokia didelė konkurencija su kitų grupių rožėmis, vis dar yra žmonių vertinančių tik Arbatinių Hibridinių rožių grožį. Daugelis ankstesnių veislių nebuvo atsparios ligoms, tačiau šiuolaikiniai selekcininkai bando užpildyti šią spragą. Tokios yra Kordes kompanijos išvestos Eleganza® grupės veislės. Kuriose susijungia Arbatinės Hibridinės rožės elegancija ir atsparumas ligoms. Jos taip pat gali būti sodinamos į lauko vazonus. Kolekcijoje 8 veislės.

              

ADR (Allgemeine Deutsche Rosenneuheitenprüfung) – sunkiausias rožių išbandymas visame pasaulyje. http://www.adr-rose.de/ 11-oje Vokietijos sodų rožės išbandomos trejus metus. Rožės auginamos nenaudojant jokių pesticidų. Nepriklausomi ekspertai nuolat vertina naujas rožes. Standartai naujoms veislėms yra labai aukšti. Nuo 50-ųjų metų buvo išbandyta daugiau nei 1700 veislių, 183 apdovanotos ADR, ir 71 iš jų yra Kordes kompanijos išvesta veislė.