PDF Spausdinti
Kaip mus rasti

Birželio mėnesį prekiausime vietoje (ūkyje netoli Trakų).

Prekybos laikas: birželio penktadieniai bei šeštadieniai.

Penktadieniais nuo 10 iki 19 val.

Šeštadieniais nuo 10 iki 15 val.

Išskyrus birželio 29 - 30 dienas (šiuo metu būsime išvykę į konferenciją). Liepos mėnesio prekybos laiką patikslinsime birželio gale (žiūrėsime kiek liks sodinukų).

Tai nedidelis šeimos ūkis, kuriame dirba tik keli žmonės. Todėl turime labai griežtą darbų grafiką: laikas skirtas prekybai ir bendravimui bei laikas rožių priežiūrai, dauginimui bei rožynų projektams. Gyvename sodyboje, iki mūsų veda 2 km pažvyruotas, šiek tiek duobėtas, lauko keliukas. Jei tai problema jūsų automobiliui, rekomenduojame rožių sodinukus užsakyti rudenį bei anksti pavasarį. Šiuo laikotarpiu kurjeriai pristato rožes tiesiai į namus.

Mūsų ūkis yra Sibirkos vienkiemyje (kaimas su viena sodyba) iki kurio navigacijos kelio neranda arba rodo blogą, nevažinėjamą kelią. Todėl rekomenduojame prieš važiuojant atsispausdinti mūsų instrukciją.

Atvažiavimas nuo Vilniaus pusės: privažiavus žiedą prie autobusų stoties, išvažiuoti į kairę link Marijampolės, po kelių šimtų metrų mažoje žiedinėje sankryžoje sukti į dešinę link Vievio. Šiuo keliu (Plomėnų gatvė) pavažiuoti porą kilometrų, kairėje pusėje ieškoti Plomėnų ežero (ežeras vos matopsi pro medžius, bet yra mėlynas užrašas). Iš karto už ežero (ne prieš ežerą) sukti į kairę į miškelį. Asfaltas baigiasi, yra ženklas „dviračių ir pėsčiųjų takas“ (jis kelis šimtus metrų sutaps su mūsų keliuku). Ir taip dar du kilometrai geriausiai pravažinėtu lauko keliuku (keliukas porą kartų sukasi į kairę) iki mūsų vienkiemio (kelias baigiasi pas mus).

Atvažiavimas nuo Kauno pusės: važiuojant greitkeliu Vilnius-Kaunas, už Vievio sukti į Trakus. Įvažiavus į Trakus ir privažiavus žiedą, iš žiedo išvažiuoti Vilniaus, Aukštadvario kryptimi (Plomėnų g.), pavažiavus apie pusę kilometro, pirmos laukymės po dešine gale sukti į dešinę į miškelį. Posūkis yra prieš ežerą, ne už jo. Kairėje pusėje yra sodyba. Asfaltas baigiasi, yra ženklas „dviračių ir pėsčiųjų takas“ (jis kelis šimtus metrų sutaps su mūsų keliuku). Ir taip dar du kilometrai geriausiai pravažinėtu lauko keliuku (keliukas porą kartų sukasi į kairę) iki mūsų vienkiemio (kelias baigiasi pas mus).

Kontaktiniai telefonai: Dovilė 8659 29741 Mindaugas 8659 44046

Žemėlapis (pažymėtas kelias važiuojant nuo Vilniaus pusės):

Posūkis į mūsų keliuką nuo Plomėnų g.: