Iki rugpjūčio mėn. rožių sodinukais vazonuose prekiausime savo ūkyje

penktadieniais (10 - 19 val.)

ir šeštadieniais (10 - 15 val.).

Dėl kito laiko prašome susitarti iš anksto. Nes dirbame skirtinguose objektuose ir ne visada būname ūkyje,

Tel.: 8659 29741 Dovilė

Tel.: 8659 44046 Mindaugas

Jei žinote tiksliai kokios veislės norite, būtinai pasiskambinkite ir pasiteiraukite ar ją turime prekyboje. Nes kataloge jau nebežymime kurios veislės yra parduotos.

Sodinukai dabar yra 6 l talpos vazonuose. Jų nesiunčiame per kurjerių tarnybas. Vėl siųsime spalio mėnesį, kuomet iš grunto kasime naują derlių.

 

Kaip mus surasti:

Dėmesio: mūsų ūkis yra Sibirkos vienkiemyje (kaimas su viena sodyba) iki kurio navigacijos kelio neranda arba rodo blogą, nevažinėjamą kelią.

Atvažiavimas nuo Vilniaus pusės: reikia įvažiuoti į Trakus, privažiavus žiedą prie autobusų stoties, išvažiuoti į kairę link Marijampolės, po kelių šimtų metrų sukti į dešinę link Vievio. Šiuo keliu (Plomėnų gatvė) pavažiuoti pusantro kilometro, po kaire puse ieškoti Plomėnų ežero (ežeras vos matopsi pro medžius, bet yra mėlynas užrašas). Iš karto už ežero sukti į kairę į miškelį. Asfaltas baigiasi, yra ženklas „dviračių ir pėsčiųjų takas“ (jis kelis šimtus metrų sutaps su mūsų keliuku) ir didelė senų šakų krūva. Ir taip dar du kilometrai geriausiai pravažinėtu lauko keliuku (keliukas porą kartų sukasi į kairę) iki mūsų vienkiemio (kelias baigiasi pas mus).

Atvažiavimas nuo Kauno pusės: važiuojant greitkeliu Vilnius-Kaunas, už Vievio sukti į Trakus. Įvažiavus į Trakus ir privažiavus žiedą, iš žiedo išvažiuoti antrame išvažiavime (Vilniaus, Marijampolės kryptis), pavažiavus apie pusę kilometro, pirmos laukymes po dešine gale sukti į dešinę į miškelį. Posūkis yra prieš ežerą, ne už jo. Po kaire yra sodyba. Asfaltas baigiasi, yra ženklas „dviračių ir pėsčiųjų takas“ (jis kelis šimtus metrų sutaps su mūsų keliuku) ir didelė senų šakų krūva. Ir taip dar du kilometrai geriausiai pravažinėtu lauko keliuku (keliukas porą kartų sukasi į kairę) iki mūsų vienkiemio (kelias baigiasi pas mus).

Kontaktiniai telefonai:

Tel.: 8659 29741 Dovilė

Tel.: 8659 44046 Mindaugas