Sibirkos rožynas, Trakų raj.,

This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it

Tel.: +370 659 29741

Trakų rajone Lietuvos klimato sąlygomis atvirame grunte auginame rožių sodinukus. Turime licenzijas dauginti bei platinti patentuotas David Austin Roses (Anglija), Rosen Tantau ir W. Kordes' Söhne (Vokietija), Lens Roses (Belgija), Warner (Anglija) kompanijų sukurtas rožes.

Specializuojamės sodinukų plikomis šaknimis (iškasti iš grunto ir supakuoti drėgmę palaikančioje pakuotėje) prekyboje.

Spalio-lapkričio ir kovo-balandžio mėnesiais sodinukus siunčiame po visą Lietuvos teritoriją ir kitas Europos šalis. Rožes siuntimui auginame savo ūkyje atvirame grunte du metus (dauginame vasarą, o derlių „nuimame“ kitų metų spalio mėnesį).

Mes turime didelę rožių kolekciją, išbandome veislių dekoratyvumą mūsų klimato sąlygomis, bandome įvairias kompozicijas... Tačiau kol kas tai privatus uždaras sodas - mūsų "žaidimų aikštelė" :) Šiuo metu rožių kolekciją labai smarkiai keičiame, todėl atvirų durų dienas vėl galėsime skelbti tik po kelių metų.

 

Mūsų draugai:

 

 

Lietuvos rožininkų draugija - Vienija visus, kurie myli rožes ir jomis domisi. Puslapyje daug informacijos apie rožes, daug įdomių straipsnių, kuriuos parašė draugijos nariai. Veikia forumas.

Coming up Roses - Nuostabus dienoraštis apie rožes. Gražios nuotraukos. Ypač gražios puokštės su rožėmis. Ir visos šios rožės auga Lietuvoje, ne kažkur Prancūzijoje...

 

 

 

Kitokie augalai - Rasos kitokie augalai ir jų katalogas.

 

 

All things garden - Daug naudingos informacijos apie daugiamečius žolinius augalus, jų auginimą, derinimą tarpusavyje, atsparumą. Reportažai iš kelionių augaline tematika. Tokio specialisto kaip Rasa reiktų labai gerai paieškoti...

 

 

Dariaus gėlės - Didžiulis vilkdalgių, melsvių, viendienių, astilbių ir kitų augalų pasirinkimas. Čia mes tai pat ieškome rožių kaimynų.

 

 

Manoparkas.lt - Dėkojame už įspdžius ir nuotraukas ir kad nepamiršta savo kelionėse rožių :)